Community News

 • Sistemi Zgjedhor ne Shqiperi deshtimi me i madh i 30 viteve
  Source: Latest News Published on2020-01-17
 • Sistemi Zgjedhor ne Shqiperi deshtimi me i madh i 30 viteve
  Source: Latest News Published on2020-01-17
 • Sistemi Zgjedhor ne Shqiperi deshtimi me i madh i 30 viteve
  Source: Latest News Published on2020-01-17
 • Sistemi Zgjedhor ne Shqiperi deshtimi me i madh i 30 viteve
  Source: Latest News Published on2020-01-17
 • Pasagjeri u perpoq te futej ne kabinen e aeroplanit. Sulmoi stjuardesen dhe policine
  Source: Latest News Published on2020-01-13
 • Pasagjeri u perpoq te futej ne kabinen e aeroplanit. Sulmoi stjuardesen dhe policine
  Source: Latest News Published on2020-01-13
 • Pasagjeri u perpoq te futej ne kabinen e aeroplanit. Sulmoi stjuardesen dhe policine
  Source: Latest News Published on2020-01-13
 • Policia e Dearborn kërkon adoleshente të zhdukur që la shtëpinë me një person të panjohur
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • “Nëse themi s’ka kohë, fitorja nuk do të vijë kurrë”, Grida Duma kundër Bashës
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Ngjela: Rama nuk ka fond emergjence për tërmetin, duhej hetuar për krim penal
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Protestë para kryeministrisë. Qytetarët: Rinia po ikën nga Shqipëria, të mblidhemi për të drejtat tona
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Basha me gazetarët: S’ka ndryshim të sistemit zgjedhor pa ndarë krimin nga politika
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Nga Shqipëria në sipërmarrëse në SHBA, ish- deputetja e PS rrëfen suksesin: Nuk e toleroj dështimin, çfarë mendoj për Ramën
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Irani arreston ambasadorin britanik. Trump mesazh në persisht qytetarëve iranianë: Protestoni. Jemi me ju
  Source: Latest News Published on2020-01-12
 • Ja pse u largua Toni Dovolani nga ‘Dancing With The Stars’
  Source: Latest News Published on2020-01-11